Skip to main content

Verlaag uw risico op hart- en vaatziekten

Overgewicht is een belangrijke oorzaak van allerlei gezondheidsproblemen, waaronder hart- en vaatziekten. Het leidt onder andere tot hoge bloeddruk en suikerziekte. Daarom is het streven naar een gezond gewicht heel belangrijk. Zo verlaagt u dat risico. Verder leidt het komen tot een gezond gewicht ook tot minder stress en een positiever zelfbeeld. Ook dat verlaagt gezondheidsrisico’s.

Onder begeleiding naar een gezond gewicht

Ludwig Kliniek biedt het ‘cardiometabool spreekuur’. Daarmee ondersteunen we u bij het bereiken van een gezond gewicht op een gezonde en medisch verantwoorde wijze. Het begint met een intake, waarin we uw startpunt bepalen. We maken vervolgens gebruik van een combinatie van leefstijlbegeleiding (voeding, beweging inclusief krachttraining) en moderne medicatie (GLP-1 remmers genaamd, zoals bv. Ozempic/Wegovy en Mounjaro).
Alleen met behulp van de combinatie van deze middelen kunnen we u helpen aan een gezond gewicht, dat u ook vol kunt houden. Zo vermijden we dus ‘jojo-effecten’. We werken hierin samen met een aantal specialisten (diëtiste, personal trainer, leefstijlarts).

Kosten

De medicatie wordt in Nederland alleen nog vergoed vanuit de zorgverzekering onder strikte voorwaarden, bijvoorbeeld bij mensen met suikerziekte. Wel is het mogelijk om op “eigen kosten” te starten. Maandelijkse kosten zijn ongeveer 110-120 euro per maand.
De begeleiding vanuit Ludwig Kliniek kan onder de zorgverzekering vallen als u een verwijzing hebt door de huisarts of een medisch specialist. De huisarts kan ons vinden op “ZorgDomein”, de verwijstool waar de huisarts mee werkt.

Zonder verwijzing valt de behandeling onder eigen kosten. De intake kost €645. Voor het vervolg zijn de kosten afhankelijk van de geboden zorg. Normaal zitten die rond €300 per keer. Voor de behandeling is overigens op zich niet persé een verwijzing van een huisarts vereist.

Benieuwd wat we voor u kunnen doen? Vul dit formulier in en meldt u aan. We nemen dan contact met u op en zorgen op korte termijn voor een afspraak voor verder onderzoek.

Let op

Het gebeurt wel eens dat onze reactie op uw aanmelding in de spam terechtkomt. Ga er maar vanuit dat wij binnen 48 uur reageren. En misschien dat u dus even uw spam kunt checken, als het te lang op zich laat wachten!

We verwijzen u naar ons privacybeleid voor de manier waarop we met uw gegevens omgaan.

    Close Menu

    Contact

    Adres Bedum

    Stationsweg 59
    9781 CG Bedum

    Adres Wijhe

    Oranjelaan 5
    8131 DA Wijhe

    E-Mail

    info@ludwigkliniek.nl

    Telefoon praktijk

    0031 (0)50 3052061
    Wij lunchen tussen 12.30 en 13.15 uur